Nabídka služeb

Aromaterapeutická masáž

Relaxační masáž je velice prospěšná a uklidňující. Při jemné a relaxační technice dochází k uvolnění napětí celého těla. Masáž podporuje krevní oběh, snižuje otoky, možnosti křečí a taky preventivně působí proti vzniku křečových žil.

Použitím vhodných rostlinných a esenciálních olejů se zmírňuje napětí, bolest, neklid a dochází k celkové harmonizaci a pohodě. Také pomáhá s uvolněním bolestivých stavů páteře, kloubů, končetin nebo hlavy. Při masáži dochází k uvolnění a prokrvení svalů celého těla, tím dochází k odstranění bolestí zad, šíje, pocitů těžkých nohou, otoků nohou atd. Je potřeba hodně doplňovat tekutiny k odplavování škodlivin z těla během a zvláště po masáži.

Při masáži jsou používány ty nejkvalitnější, za studena lisované rostlinné oleje, individuálně pak podle potřeb a požadavků jsou přidávány éterické oleje /skořice, citrusy, jalovec, heřmánek, levandule, máta aj.

Kokosový olej - zvyšuje elasticitu kůže a napomáhá předcházet striím, je ideální pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. Jeho složení je blízké tukům v pokožce, která proto olej ochotně přijímá a využívá. Díky těmto vlastnostem a nádherné vůni patří čistý kokosový olej mezi nejlepší masážní přípravky vůbec.

Mandlový olej - lehce vstřebatelný, výživný, nezanáší póry a je vhodný i pro citlivou pokožku ke sklonem k suchosti. Pleť si zachovává pružnost a hebkost - je dobrý proti striím na břiše a prsou. Je vhodný i na hrubou a popraskanou kůži, ekzémů, akné a popálenin. Zklidňuje podrážděnou pokožku.

Dýňový olej - příznivě působí při křečích v organizmu způsobených nedostatkem hořčíku. Dodává potřebné minerálnáí látky - draslík, hořčík, vápník, fosfor, síru a vitamíny A, E a K. Ze všech rostlinných olejů má nejvyšší obsah organicky vázaného zinku - významné hojivé účinky na ekzematickou, popraskanou a vysušenou kůži. Pozitivně ovlivňuje trávení, lámavost nehtů.

Dárkový poukaz

<> /
© 2012-2024
Všechna práva vyhrazena.