Nabídka služeb

Zvýhodněné masážní balíčky

Od 1. 9. 2012 jsme pro Vás připravili zvýhodněné balíčky masážních procedur.Masáž lávovými kameny
Reflexní, uvolňující masáž chodidel

Přijďte vyzkoušet, doslova na vlastní kůži, jednu z luxusních masáží. Na své si jistě přijde každý. Potřebujete prohřát svoje tělo a uvolnit svalové napětí? Pak právě pro Vás je vhodná kombinace Lávových kamenů a reflexní masáž chodidel (60+60min), která je v dnešní době velice oblíbená pro své relaxační účinky. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží rostlinnými za studena lisovanými oleji a přírodními bylinnými silicemi, které navodí dokonalou relaxaci. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbaví Vás stresu a napětí.
Masáže lze využít jednorázově nebo samostatně.
Cena: 1200,-Kč/120min.
Kombinace medové masáže a antistresové (Indické) masáže hlavy

A co takhle medová masáž+antistresová masáž hlavy (90 min)? Blahodárné účinky medu, které znali již staří Tibeťané, jsou silně detoxikační a revitalizační. Využívá se účinků prospěšných a čisticích látek obsažených v medu a speciální techniky hmatů. Dochází k očištění organismu od nahromaděných toxických látek, omlazení pokožky, vyčištění pórů a prokrvení. Navíc se uvolní každá buňka Vašeho těla a krásně si odpočinete. Účinek masáže je podpořen příjemnou antistresovou masáží hlavy.
Cena: 850,-Kč/90min.
Havajská masáž
Reflexní masáž chodidel

Hledáte způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu, stresu a napětí? Zapomeňte na chvíli na starosti všedních dnů a dejte tělu možnost odpočinku a regenerace. Jedním z úžasných prostředků jak unavenému organismu ulevit a pomoci je relaxační masáž, která napomáhá ke zklidnění organismu, přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu. Havajská masáž + reflexní masáž plošek (60+45min) s mátovým olejem pomůže obnovit energii na dlouhou dobu.
Masáže lze využít jednorázově nebo samostatně.
Cena: 1150,-Kč/105min
Čokoládová masáž
Antistresová relaxační masáž

A co teprve čokoládová procedura a antistresová masáž (120 min)… Máte rádi čokoládu? Kdo z nás ne. Jistě jste ale ještě nepoznali její kouzlo při celé proceduře. Vaše tělo bude hýčkáno teplou voňavou čokoládovou masáží se zábalem. Během zábalu bude provedena antistresová masáž hlavy. Čokoládová masáž prohřeje a uvolní Vaše tělo a omladí a vypne pokožku, která bude navíc provoněná a hebká ještě několik dní poté. Nezapomenutelný zážitek!
Cena: 1250,-Kč/120min.

Dárkový poukaz

© 2012
Všechna práva vyhrazena.