Nabídka služeb

Kávový peeling a kávový zábal

Vše dobré, co Vám přináší káva, získáte aniž byste ji museli přímo konzumovat. Jedná se o celotělovou (záda, hýždě, dolní a horní končetiny), luxusní proceduru, na kterou by se zákazníci měli mít možnost těšit a před masáží i po ní by měli mít dostatek volného času na vnímání sama sebe.

Peeling kávou zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě. Díky přírodním kyselinám, které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu.

Peeling těla zjemňuje pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže díky odstranění mrtvých mrtvých buněk a nečistot, pomáhá stimulovat krevní oběh a obnovu buněk. Peeling těla je proto základní a zároveň přípravnou fází v péči tělo.

Pozitivní účinky na:
  • Stimulace krevního oběhu a lidské mysli
  • Celulitida
  • Povadlá, vyrážkovitá nebo povolená kůže

Kontraindikace:
  • Alergie na kávu

Kávový peeling se postará o to, aby byly zvětšené citlivé póry do hloubky očištěny a aby byl pořádně rozprouděn proces prokrvování veškeré kůže i včetně jejích jednotlivých hlubších vrstev - přitom máte možnost stále vnímat příjemnou vůni tak typického kávového aroma.

Součástí celé procedury je závěrečný odpočinek - oddechové vnímání doznívání působení masáže pro umocnění účinku celé procedury při příjemné hudbě.

Dárkový poukaz

<> /
© 2012-2024
Všechna práva vyhrazena.